👋
Henrieta Kundrátová

Henrieta Kundrátová

@henrieta74

548
followers
489
following

No upcoming rooms

Lektorka & Moderatorka & Ideamaker

Prazdniny do konca augusta🦋

Aktualne v zvolenom rezime, program diskusii najdete v Clube “Dobru chut k zivotu”. Ak mate svoju temu a chyba vam Club, napiste mi.

Všetky diskusie a celý prehlad sk a cz clubov najdete na www.roomky.sk

Vzdy sa tesim na temy od @juliedvorakova @lucia.pekari @blonde.miriam @filipvitek @katarinamikle @henrieta.r @instaranajky

Na Clubhouse moderujem rozhovory Cesty do hlbín duše , o Výzvach života a stabilnú roomku Dobrú chuť k životu 🏡. Nájdete ma v mojom clube s rovnomenným názvom aj v komunitnom clube Umenie byť ženou. ( rada vás uvidím v oboch)

Vidím život cez vlastnú optiku a zvedavo nahliadam do svojho okolia.

Žijem denne týmito témami a aj preto sa o nich rada rozprávam. Harmónia duše a tela. Zdravé jedlo, bylinky, permakultúra, aromaterapia, udržateľný život, cyklická domácnosť, zdravý pôst.. život s deťmi, cestovanie multivanom, zmeny a výzvy ktoré nám život prináša.

Čo ma baví: Rodina& karavan vylet& permazahrada & vcely& priroda& dobrejedlo & intuitivne varenie& cyklicka domacnost

Čo mi prináša benefity: moja Škola varenia& prípravy jedla& Aromaterapie& Fytoterapie, tvorím recepty na mieru, prevediem vás bylinkovou záhradou a lesom, cez aromu a pochopenie sprevádzam k životnému balansu. 🙏🏻

👩🏻‍💻Píšem najmä pre Fitshaker.sk


📩 Kontakt na mna:
Dobruchutkzivotu@gmail.com

Tesim sa na vase napady k diskusiam na Clubhouse aj v skutočnom živote.
Www.henrietapeskovicova.eu

Najdete ma tvorit v mojom Clube: “Dobrú chuť k životu!”

Open in Clubhouse
Toto je beta verzia. Niektoré veci ešte nefungujú a mnohé sa menia. Ak vśak máš otázky, či niečo fungovalo a už nefunguje, pošli nám správu na náš email . Ďakujeme!